Chcete-li být informováni
e-mailem o změnách na této úřední desce:
| Datum vyvěšení | Datum sejmutí | Název |
|---|---|---|
| 01.09.2026 | 17.09.2026 | 144/2026, Rozhodnutí - Závěr zjišťovacího řízení doručované veřejnou vyhláškou |
| 31.08.2026 | 16.09.2026 | 143/2026, Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie |
| 31.08.2026 | 16.09.2026 | 142/2026, Rozhodnutí - povolení stavby - Novostavba RD Doloplazy |
| 28.08.2026 | 15.09.2026 | 141/2026, Veřejná vyhláška |
| 25.08.2026 | 10.09.2026 | 140/2023, Informace o počtu a sídle volebních okrsků pro volby do Zastupitelstva města Němčice nad Hanou |
| 19.08.2026 | 04.09.2026 | 98/2026, Rozhodnutí - povolení stavby - Rodinný dům na parcele 2397 |
| 10.08.2026 | 10.09.2026 | 94/2026, Stanovení minimálního počtu členů okrskových volebních komisí pro volby do Zastupitelstva města Němčice nad Hanou, které se konají ve dnech 9. a 10. října 2026 |
| 22.07.2026 | 91/2026, Schválený Závěrečný účet města Němčice nad Hanou za rok 2025 | |
| 22.07.2026 | 90/2026, Schválené rozpočtové opatření č. 1/2026 | |
| 27.05.2026 | 61/2026, Návrh závěrečného účtu Svazku obcí mikroregionu Střední Haná za rok 2025 |