Úřední deska

Obec Pohledy

Vyhledávání

Datum vyvěšení Datum sejmutí Název
03.09.2026 04.01.2027 Výzva všem vlastníkům lesa
31.08.2026 16.09.2026 Infromace o konání veřejného zasedání Zasatupitelstva obce Pohledy
31.08.2026 21.09.2026 Pozvánka na závěrečné jednání - komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Pohledy
07.08.2026 10.10.2026 Informace volebním stranám o počtu a sídle volebních okrsků v obci Pohledy
22.07.2026 09.09.2026 Veřejná vyhláška "Změna č. 5 Zásad územního rozvoje Pardubického kraje"
20.07.2026 21.07.2027 Odpověď na žádost o poskytnutí informací dle zákona č.106/1999 Sb.
26.06.2026 27.06.2027 Oznámení o zveřejnění Mikroregion Svitavsko
18.06.2026 09.10.2026 Oznámení o počtu podpisů na peticích pro nezávislého kandidáta a sdružení nezávislých kandidátů pro volby do Zasupitelstva obce Pohledy
17.06.2026 10.10.2026 Výpis č. 2 z usnesení k zápisu č. 2/2026 schválení 9 členů Zastupitelstva obce Pohledy na příští volební období
17.06.2026 18.06.2027 Rozpočtové opatření 2/2026