Úřední deska
Obec Doloplazy
Stránky obce Doloplazy
Všechny kategorie
Dokumenty obecního úřadu
Dražební vyhlášky
Mikroregion Bystřička
Mimořádná oznámení a opatření
Nové právní předpisy
Ostatní
Poskytování informací dle zákona č. 106/1999 Sb.
Rozpočet obce na rok 2023
Rozpočet obce na rok 2024
Rozpočet obce na rok 2025
Rozpočet obce na rok 2026
Rozpočtový výhled
Usnesení rady a zastupitelstva
Veřejné vyhlášky
Veřejné zakázky
Veřejnoprávní smlouvy
VOLBY 2025 do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
VOLBY do zastupitelstev obcí 2026
Výběrové řízení
Záměry nakládání s nemovitým majetkem obce
Vyhledávání
Text k vyhledání:
Kategorie:
Všechny kategorie
Dokumenty obecního úřadu
Dražební vyhlášky
Mikroregion Bystřička
Mimořádná oznámení a opatření
Nové právní předpisy
Ostatní
Poskytování informací dle zákona č. 106/1999 Sb.
Rozpočet obce na rok 2023
Rozpočet obce na rok 2024
Rozpočet obce na rok 2025
Rozpočet obce na rok 2026
Rozpočtový výhled
Usnesení rady a zastupitelstva
Veřejné vyhlášky
Veřejné zakázky
Veřejnoprávní smlouvy
VOLBY 2025 do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
VOLBY do zastupitelstev obcí 2026
Výběrové řízení
Záměry nakládání s nemovitým majetkem obce
Zobrazit:
Pouze aktuálně vyvěšené
Aktuálně vyvěšené i archivované
Datum od
Datum do
Vyhledat
Datum vyvěšení
Datum sejmutí
Název
04.09.2026
20.09.2026
Veřejná vyhláška, žádost o doručení veřejnou vyhláškou
02.09.2026
18.09.2026
Pozvánka na první zasedání volební komise
01.09.2026
09.09.2026
Oznámení a pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva obce
25.08.2026
25.09.2026
Sdělení o počtu a sídle volebních okrsků
21.08.2026
07.09.2026
ROZHODNUTÍ o pov. záměru_WAGNEROVI_st.úpravy RD č.p.79 na parc.č.422 k.ú Doloplazy
20.08.2026
05.09.2026
ROZHODNUTÍ o st. povolení_ČAPKOVÁ_Novostavba RD Doloplazy, parc.č. 82, k.ú. Doloplazy
06.08.2026
06.09.2026
Stanovení minimálního členu volební komise
26.06.2026
Rozhodnutí hejtmana Olomouckého kraje ze dne 26. 6. 2026, č. 1/2026
23.06.2026
Zápis z veřejného zasedání zastupitelstva obce 16.6.2026
23.06.2026
Rozpočtové opatření č. 6
1
(aktuální)
2
3
4
5
15