Úřední deska
Obec Ploskovice
Všechny kategorie
Dražební vyhláška
Dražební vyhlášky
Nařízení Města Litoměřice
Nařízení Ústeckého kraje
Nové právní předpisy
Obecně závazné vyhlášky obce Ploskovice
Odpady
Ostatní
Oznámení
Oznámení o konání zastupitelstva
Povinně zveřejňované informace
Rozpočet a hospodaření DSO
Rozpočet a hospodaření obce
Rozpočet a hospodaření organizace
Rozpočet a hospodaření p.o.
Rozpočet a hospodaření Ústeckého kraje
Usnesení rady a zastupitelstva
Usnesení z jednání ZO Ploskovice
Veřejné vyhlášky
Veřejnoprávní smlouvy
Volby
Výběrová řízení
Záměry nakládání s movitým majetkem
Záměry nakládání s nemovitým majetkem
Zasílání novinek
Chcete-li být informováni
e-mailem o změnách na této úřední desce:
Vložte váš e-mail:
Přihlásit
Vyhledávání
Text k vyhledání:
Kategorie:
Všechny kategorie
Dražební vyhláška
Dražební vyhlášky
Nařízení Města Litoměřice
Nařízení Ústeckého kraje
Nové právní předpisy
Obecně závazné vyhlášky obce Ploskovice
Odpady
Ostatní
Oznámení
Oznámení o konání zastupitelstva
Povinně zveřejňované informace
Rozpočet a hospodaření DSO
Rozpočet a hospodaření obce
Rozpočet a hospodaření organizace
Rozpočet a hospodaření p.o.
Rozpočet a hospodaření Ústeckého kraje
Usnesení rady a zastupitelstva
Usnesení z jednání ZO Ploskovice
Veřejné vyhlášky
Veřejnoprávní smlouvy
Volby
Výběrová řízení
Záměry nakládání s movitým majetkem
Záměry nakládání s nemovitým majetkem
Zobrazit:
Pouze aktuálně vyvěšené
Aktuálně vyvěšené i archivované
Datum od
Datum do
Vyhledat
Datum vyvěšení
Název
26.08.2026
SONO - Pozvánka na zasedání členské základny SONO sdružení včetně příloh
26.08.2026
Pozvánka s programem 15. zasedání ZÚK - 07.09.2026
25.08.2026
Volby do ZO 2026 - Jmenování zapisovatele okrskové volební komise
25.08.2026
SONO - Pracovní inzerát na pozici - Elektrikář/provozní obsluha
24.08.2026
Usnesení z 34. veřejného zasedání ZO Ploskovice ze dne 12.08.2026
24.08.2026
DSO MKČK - Pozvánka na valnou hromadu - 01.09.2026
21.08.2026
Schválené rozpočtové opatření č. 6/2026 + rozpočet po změně č. 6/2026
21.08.2026
DSO Mikroregion ČK - Schválené rozpočtové opatření č. 2/2026
21.08.2026
ČEZ - přerušení dodávky elektřiny - část Ploskovic - 04.09.2026
03.08.2026
Nařízení Krajského úřadu ÚK - vyhlášení počátku doby zvýšeného nebezpečí vzniku požárů, a to do 31.8.2026
1
(aktuální)
2
3
4
5
8