Úřední deska

Obec Libějovice

Vyhledávání

Datum vyvěšení Datum sejmutí Název
25.08.2026 10.09.2026 Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - školské obvody
25.08.2026 10.09.2026 Záměr prodat pozemek v k. ú. Nestanice
25.08.2026 10.09.2026 Záměr propachtovat zemědělský pozemek v k. ú. Libějovice
25.08.2026 10.09.2026 Záměr propachtovat zemědělské pozemky v k. ú. Libějovice, a Nestanice - výběrové řízení
25.08.2026 10.09.2026 Podmínky výběrového řízení na propachtování zemědělských pozemků
24.08.2026 09.09.2026 Záměr propachtovat zemědělské pozemky v k. ú. Libějovice, Nestanice a Černěves u Libějovic
20.08.2026 05.09.2026 Výpis ze zápisu a usnesení Zastupitelstva obce ze dne 30.7.2026
19.08.2026 Rozpočtové opatření č. 6/2026
13.08.2026 Veřejnoprávní smlouva o vytvoření společného školského obvodu
10.07.2026 Rozpočtové opatření č. 5/2026