Úřední deska

OBEC KOJETICE

Vyhledávání

Datum vyvěšení Datum sejmutí Název
28.08.2026 13.09.2026 Rozhodnutí - povolení stavby - lokalita Na Slunci KOJ
26.08.2026 10.10.2026 Rozhodnutí o registraci kandidátních listin ORP Neratovice - Kojetice
24.08.2026 Informace o počtu a sídle volebních okrsků
24.08.2026 09.09.2026 Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektrické energie č. 110061114529
19.08.2026 04.09.2026 [PKR-KUSK] Ukončení doby zvýšeného nebezpečí vzniku požárů
18.08.2026 03.09.2026 OZNÁMENÍ osobám s trvalým pobytem na ohlašovně OÚ Kojetice
17.08.2026 02.09.2026 OZNÁMENÍ osobám s trvalým pobytem na ohlašovně OÚ Kojetice
17.08.2026 Oznámení o zrušení plánovaného přerušení dodávky elektrické energie č. 110061102545
17.08.2026 02.09.2026 Oznámení o zrušení plánovaného přerušení dodávky elektrické energie č. 110061102540
11.08.2026 01.10.2026 Veřejná vyhláška - veřejné projednání návrhu změny č. 3 územního plánu Kojetice