Úřední deska
Město Velké Pavlovice
Všechny kategorie
Informace dle § 56 zák. č. 280/2009 Sb., Daňový řád
Informace dle zák. č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích
Ostatní
Rozpočet a hospodaření
Veřejné a dražební vyhlášky
Veřejnoprávní smlouvy dle zákona č. 250/2000 Sb.
Volby
Záměry nakládání s nemovitým majetkem města
Zasílání novinek
Chcete-li být informováni
e-mailem o změnách na této úřední desce:
Vložte váš e-mail:
Přihlásit
Vyhledávání
Text k vyhledání:
Kategorie:
Všechny kategorie
Informace dle § 56 zák. č. 280/2009 Sb., Daňový řád
Informace dle zák. č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích
Ostatní
Rozpočet a hospodaření
Veřejné a dražební vyhlášky
Veřejnoprávní smlouvy dle zákona č. 250/2000 Sb.
Volby
Záměry nakládání s nemovitým majetkem města
Datum od
Datum do
Vyhledat
Datum vyvěšení
Datum sejmutí
Název
03.09.2026
21.09.2026
Rozhodnutí hejtmana 2/2026 - Odvolání doby zvýšeného nebezpečí vzniku požáru
01.09.2026
11.09.2026
Pozvánka na 23. zasedání Zastupitelstva města Velké Pavlovice
31.08.2026
16.09.2026
Oznámení OOP - stanovení PÚP na pozemních komunikacích - Velkopavlovické vinobraní 2026
28.08.2026
15.09.2026
Oznámení OOP . stanovení PÚP na pozemních komunikacích - Velké Pavlovice, ul. Bří Mrštíků - vyhrazení parkování
27.08.2026
14.09.2026
Oznámení OOP - stanovení PÚP na pozemních komunikacích - Velké Pavlovice, ul. V Sadech - komunikace, II. část
26.08.2026
11.09.2026
Záměr č. 15/2026 o pronájmu pozemků
19.08.2026
21.09.2026
Oznámení o zahájení řízení o Návrhu OOP - stanovení místní úpravy provozu na pozemních komunikacích - Velké Pavlovice, ul. V Údolí - jednosměrný provoz
19.08.2026
10.10.2026
Informace o počtu a sídle volebních okrsků pro volby do Zastupitelstva města Velké Pavlovice
12.08.2026
15.09.2026
Oznámení o zahájení řízení o Návrhu OOP - stanovení místní úpravy provozu na pozemních komunikacích - ul. Úvoz
03.08.2026
10.10.2026
Stanovení minimálního počtu členů okrskové volební komise pro volby do Zastupitelstva města Velké Pavlovice
1
(aktuální)
2
3
4
5